Lokalizacja: Global

Typ: General

Data dodania: 02/01/24

PRACA - EKSCYTUJĄCE ZADANIA W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU...

Czy interesuje Cię praca w Westfalia-Automotive GmbH, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej oferty na naszych stronach kariery?

Ponieważ zawsze szukamy specjalistów, profesjonalistów, studentów, praktykantów i początkujących zawodowo, czekamy na Twoją aplikację.

ŻYCIE - DOŚWIADCZENIE I WIEDZA DLA OSOBOWOŚCI Z ODPOWIEDNIM PROFILEM...

- Jesteś osobą zaangażowaną i proaktywną z duchem zespołowym

- Lubisz myśleć poza schematami i zawsze szukasz optymalizacji

- Masz doświadczenie w branży motoryzacyjnej, posiadasz wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej/inżynierii, logistyki lub tematów handlowych

RÓWNOWAGA - U NAJLEPSZEGO PRACODAWCY Z...

- Optymalną równowagą między życiem prywatnym a zawodowym dzięki elastycznym godzinom pracy

- Bezpiecznym miejscem pracy w firmie, w której Twoje osiągnięcia są doceniane

- Intensywnym programem wdrożeniowym, który optymalnie przygotuje Cię do pracy z nami

- Środowiskiem pracy, które podkreśla ducha zespołowego i koleżeństwo

- Karierą w globalnie działającej firmie

- Zakładowym funduszem emerytalnym z wkładem pracodawcy

- Ukierunkowanymi programami szkoleniowymi i indywidualnymi możliwościami rozwoju kariery

- Atrakcyjnym wynagrodzeniem zgodnym z układem zbiorowym pracy dla przemysłu metalowego i elektrycznego w Nadrenii Północnej-Westfalii, Niemcy

- Rabatami pracowniczymi na cały nasz asortyment

DALSZE INFORMACJE:

Czekamy na Twoją szczegółową aplikację, zawierającą jak najwięcej informacji:

- Twoje oczekiwane stanowisko lub obszary działalności

- Twoje oczekiwania płacowe

- Twoją dostępność i okres wypowiedzenia

Westfalia-Automotive GmbH

Aylin Keskin | Am Sandberg 45 | 33378 Rheda-Wiedenbrück

Prześlij swoje dane i CV, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2-3 dni roboczych.

Related Careers

Take a look at our available careers similar to this one.

Praktyki i Miejsca na Prace Dyplomowe

Location: Global

Type: General

Date Posted: 02/01/24